Maslak Forklift Kiralama, Kiralık Forklift 0532 715 59 92

Maslak Forklift Kiralama, Kiralık Forklift


Forklift kiralama hizmeti, firmaların yüklerinin istiflemesi, taşınması ve indirilmesi işlemlerini ekonomik olarak gerçekleştirmeye yarayan bir yöntemdir. Bu yöntemde forklift satın alarak ciddi bir miktarı iş makinesine bağlamak, yedek parça stoku yapmak, bakım ve onarım için belirli sayıda personel istihdam etmek gibi durumlar söz konusu olmamaktadır. Bu tür gereksinimler, forklift kiralama hizmeti veren firma tarafından karşılanmaktadır. İşletmeye ise sadece belirli dönemlerde kira bedeli ödemek kalmaktadır. Bu yöntem işletme maliyetlerini azaltmakta, firmaların yıllık bütçe hesaplarını tam olarak yapmalarını sağlamaktadır. Maslak forklift kiralama firmaları da firmaların en büyük destekçisi konumundadır. Ancak bu firmalardan destek almadan önce iyi araştırma yapılmalıdır. Hizmet için verdikleri iş makinelerinin bakımlı olması, çalışma sırasında arıza yaşanmamasına imkan sağlanmaktadır.


Yüksek Bedellerden Kurtulma İmkanı Elde Edilmektedir


Kurumsal Maslak forklift kiralama firmaları aracılığı ile alınan hizmet sonrasında güvenli işler bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Çünkü kurumsal firmalar, iş makinesi ile birlikte iş makinesi operatörü belgesine sahip personel de göndermektedir. Bu personelin görev yapmasıyla yasal sorumluluk tamamlanmış olmaktadır. Kiralama hizmeti alındığında iş makinesinde arıza meydana gelirse, bu arıza kiralama hizmetini sunan firma tarafından giderilmektedir. Ayrıca arıza süresince firma yeni bir iş makinesi sunmaktadır. Bu sayede yapılan işte herhangi bir aksama söz konusu olmamaktadır. Kiralık forklift hizmeti, firmaları yüksek bedeller ödemekten kurtarmaktadır. Ancak bu iş makinelerinin kullanılmasının belirli sınırları vardır. Bu makineler otoyolda ya da sokakta kullanılamazlar. Sadece kapalı alanlarda kullanılmasına izin vardır. Ayrıca bu iş makineleri yülü olarak 10 kilometre hız yapabilmektedir.


Personel Sayısı Az Olacaktır


Kiralık forklift hizmeti alan firmalar, sürekli olarak yeni i makineleri ile çalışma imkanı elde etmektedir. Üstelik kullanıldıkça yıpranan parçaları, Maslak forklift kiralama firması tarafından değiştirilmektedir. Periyodik bakımları da kiralama hizmeti veren firma tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle forklifti kullanan firmanın ekstra bir gideri olmamakta, dolayısıyla üretimin ya da hizmetin maliyeti de düşmektedir. Bu sayede sektöründe rekabet edebilme imkanına sahip olmaktadır. Oysa forklift satın alma yöntemi tercih edildiğinde hem iş makinesi operatör belgesine sahip olan en az bir kişinin istihdam edilmesi gerekecek, hem de bakım ve onarım ekibinin oluşmasına gerek duyulacaktır. Kiralama yönteminde bunlardan hiçbirine gerek duyulmamaktadır.
Etiketler: maslak forklift kiralama, maslak kiralık forklift, forklift kiralama, kiralık forklift, forklift kiralama hizmeti, kiralık forklift hizmetleri,

Share this post

Repost0
To be informed of the latest articles, subscribe:
forklift kiralama,
forklift kiralama,
forklift kiralama